تصاویر جبهه و جنگ
چاپ

شناسه : 261783 گروه : |اخبار کنگره| |اخبار فضای مجازی| |یادواره| | منتشر شده در تاریخ: 1398/07/08 9:51

یک دوره زمانی سراغ حذف اسامی شهدا از کتب درسی می‌روند و در دوره‌ای دیگر عنوان «شهید» را از کوچه‌ها و معابر پاک می کنند
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهداء:
یک دوره زمانی سراغ حذف اسامی شهدا از کتب درسی می‌روند و در دوره‌ای دیگر عنوان «شهید» را از کوچه‌ها و معابر پاک می کنند
باید چنین اقداماتی ریشه‌یابی شود که چرا یک دوره زمانی سراغ حذف اسامی شهدا از کتب درسی می‌روند و در دوره‌ای دیگر به پاک کردن عنوان «شهید» روی می‌آورند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره ملی بزرگداشت 12هزار شهید آذربایجان غربی: حجت‌الاسلام و المسلمین عبدالرحیم نجفقلی‌زاده سرایی در مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس، که روز گذشته 7مهرماه در دانشگاه فرهنگیان سلماس  برگزار شد، با توجه به حذف عنوان «شهید» و نیز نام شهدا از تابلوهای معابر شهرها گفت: برخی مسئولان بصورت آگاهانه یا ناآگاهانه در میدان دشمن بازی کردند و هم‌صدا با دشمنان نسبت به شهدا بی‌احترامی کردند، این موضوع مصداق بارز نفوذ است چراکه دشمن به واسطه دست نشانده‌های داخلی به دنبال زدودن فرهنگ ایثار و شهادت از فرهنگ ایران اسلامی است.

 
وی، ضمن تاسف‌آور دانستن این موضوع و اشاره به اینکه حذف عنوان «شهید» از سطح معابر کاری حساب شده و برنامه ریزی شده است، بیان کرد: اگر چنین اقداماتی را اتفاقی و کج سلیقگی تصور کنیم، ساده‌انگاری است. در صورتی که مقابل چنین اقداماتی ایستادگی نشود، استحاله فرهنگی را به دنبال خواهد داشت. باید چنین اقداماتی ریشه‌یابی شود که چرا یک دوره زمانی سراغ حذف اسامی شهدا از کتب درسی می‌روند و در دوره‌ای دیگر به پاک کردن عنوان «شهید» روی می‌آورند.
 
حجت‌الاسلام نجفقلی‌زاده سرایی، هدف امروز دشمن را نفوذ فرهنگی و اقتصادی دانست و افزود: در این ۲ حوزه باید دقت شود تا شرایط برای ایستادگی واقعی مقابل نفوذ فراهم شود.
 
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، در پایان گفت: یک مجلس انقلابی و در طراز انقلاب اسلامی هیچ زمان زیربار برجام و تعهداتی مشابه آن نمی‌رود. مجلس انقلابی وزرا را پای کار کشیده و از آن‌ها رفع مشکلات مختلف را مطالبه می‌کند، ولی متاسفانه در حال حاضر چنین رویکری را از طرف نمایندگان مجلس نمی بینیم.
لینک کوتاه : http://12000shahid.ir/q/s261783
تمام حقوق این سایت متعلق به ستاد کنگره ملی بزرگداشت 12000 شهید آذربایجان غربی می باشد