تصاویر جبهه و جنگ
چاپ

شناسه : 261859 گروه : |اخبار کنگره| |اخبار فضای مجازی| | منتشر شده در تاریخ: 1398/10/22 11:57

ساخت یادمان قربانیان سقوط هواپیما در تهران
نظری:
ساخت یادمان قربانیان سقوط هواپیما در تهران
عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی پیشنهاد کرد که یادمان قربانیان سقوط این هواپیما در پایتخت ساخته شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره ملی بزرگداشت 12هزار شهید آذربایجان غربی: حجت نظری عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران در صد و هشتاد و نهمین جلسه این  شورا با تأکید بر ضرورت توجه به قربانیان حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی و دلجویی از خانواده‌های جان‌باختگان اظهار داشت: بایستی یادمان قربانیان سقوط هواپیما ساخته و در شهر نصب شود.

 
وی با بیان اینکه چشم‌های بسیاری برای همیشه در حسرت دیدار مسافران این هواپیما ماند، گفت: وقتی که فهمیدیم خطای انسانی در سیستم پدافند، عامل این فاجعه بوده است، این داغ بزرگ، به تعبیر رهبر انقلاب اسلامی، بسیار سنگین‌تر شد.
 
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران افزود: به‌عنوان نماینده مردم تهران در شورای شهر از دستگاه قضا و ستاد کل نیروهای مسلح می‌خواهم که خاطیان این فاجعه را مجازات و تمام جزئیات آن را به مردم اعلام کنند.
 
وی با اشاره به اینکه این حادثه و اندوه بسیاری را به مردم تهران و ایران تحمیل کرد، بیان کرد: از سازمان زیباسازی می‌خواهم در کنار بنرهایی که برای تسلیت در سطح شهر نصب شده، بنرهایی متفاوت که حاوی تصایر این عزیزان باشد را به منظور گرامیداشت یاد قربانیان این فاجعه که عمدتاً از نخبگان علمی و فعالان اجتماعی کشورمان بودند، طراحی و نصب کند.
 
لینک کوتاه : https://12000shahid.ir/q/s261859
تمام حقوق این سایت متعلق به ستاد کنگره ملی بزرگداشت 12000 شهید آذربایجان غربی می باشد