تصاویر جبهه و جنگ
چاپ

شناسه : 261755 گروه : |اخبار کنگره| | منتشر شده در تاریخ: 1398/06/20 13:54

بسیجی شهید بهمن پرویزی
دست نوشته‌ای از شهید:
بسیجی شهید بهمن پرویزی
آن كسانى كه ‌تن به هر ذلتى مي‌دهند تا زنده بمانند، مرده‌هاى پليد تاريخند.
دست نوشته شهید
🔸بهــمـن پـــرویـــزی
 
 
عظمت بزرگ ‌شهادت، موجب شده است، آنچه را که از امام حسين(ع) کوچکتر است در زير درخشش عظمت امام حسين(ع) ببينيم و آنچه را كه از امام حسين بزرگتر است چيزيست كه امام حسين(ع) به خاطر آن قربانى شده است.
◆همواره از امام حسين(ع) سخن گفته‌ايم، اما هرگز آنچه كه امام حسين به خاطر آن سخاوتمندانه خود را قربانى كرد ياد نكرده‌ايم. داستان شهادت به قدرى حساس و به قدرى هيجان آميز و عاشقانه است كه روح را به آتش مى‌كشد و منطق را فلج مي‌كند.
◆خداوندا بگذار در هدف عالى و در هدفى كه راه توست عاشقانه بميرم و شهادت خود را براى هموطنان و همشهريان و برادران خود راهساز و شمعى در مسير آنان باشم.
 
 
 
 
 
 
 
◆آن كسانى كه ‌تن به هر ذلتى مي‌دهند تا زنده بمانند، مرده‌هاى پليد تاريخند. آیا كسانی كه سخاوتمندانه با رهبرشان امام حسين(ع) به قتلگاه آمده‌اند و مرگ خویش را انتخاب نموده‌اند، در حالي كه صدها گريز آبرومندانه براي نیامدنشان بود و صدها توجيه شرعي و ديني براي زنده ماندنشان. مرده‌اند؟ يا كساني كه براي ماندنشان تن به ذلت و پستي داده‌اند و امامشان را ترک كرده‌اند و با یزید مانده‌اند، زنده‌اند؟ بلكه حسينيان هميشه زنده هستند و من در زندگى خود چنين برداشت نموده‌ام كه اگر كسى به خاطر هدفش و رهنمود رهبرش، در چنين زمانى كه جنگ با كفر است نجنگد و ايثار نكند، خدا مي‌داند كه تمام زندگى خود را در مقابل جامعه و اجتماع باخته است.
◆ما انسان‌هايى هستيم كه بايد با خون خود ريشه اسلام را آبيارى كرده و بارور سازيم. بايد همديگر را درك كنيم و به خاطر هم گذشت نماييم. وظيفة اسلامى و ملى ما است كه سرنوشت ملت خويش را در دست گرفته و به نوبه خود احساس مسئولیت نماييم و به قول امام امت هميشه در صحنه باشيم. 
🔹نفرين بر چپ و راست و مرگ بر سه مفسدين آمريكا، شوروى، اسراييل
 
بهمن پرويزى
لینک کوتاه : https://12000shahid.ir/q/s261755
تمام حقوق این سایت متعلق به ستاد کنگره ملی بزرگداشت 12000 شهید آذربایجان غربی می باشد