تصاویر جبهه و جنگ
چاپ

شناسه : 241609 گروه : | منتشر شده در تاریخ: 1397/10/11 11:54

به مناسبت حماسه نهم دی
یادداشت
به مناسبت حماسه نهم دی
روزی که برای همیشه ماند
هزار و چند سال بعد...
عاشورا دوباره تکرار شد، آن هله هله‌های شیطانی، آن پای کوبی‌ها و کف زدن‌ها و همان بی حرمتی‌های عصر عاشورا و تاریخ دوباره تکرار شد.
 
دشمن همان دشمن بود فقط این بار در لباس دوست وارد میدان شده بود. دشمنی تماما سبز پوش اما سیاه دل همچون سپاهیان یزید به فرماندهی شیطان بزرگ آمده بودند تا بذر فتنه و نفاق را در زمین انقلاب بکارند. اما این بار همه چیز فرق میکرد، چرا که ما زعیمی بصیر داشتیم او راه را به ما نشان داده بود. ما دانش آموخته‌ی کلاس انقلاب و جنگ بودیم. آنان آمده بودند تا تیشه به ریشه‌ی درخت انقلاب بزنند ولی نه اینجا عراق و کوفه بود و نه ما همان مردمان سست ایمان، این بار یک مختار که نه بلکه هزاران هزار مختار برخاستند به خون خواهی حسین(ع)اگر هزار و چند سال قبل علی تنها مانده بود اما این بار سید علی هزاران هزار میثم و عمار داشت و هزاران هزار مالک اشتر آن روز باید اتفاقی می‌افتاد، درست از همان اتفاق‌های خوب سال ۱۳۵۷، اتفاقی که نشان می‌داد هنوز همان مردمانیم همان‌ها که عاشق ولایتند... 
خدا خواست و معجزه‌ای رخ داد، نهم دی ماه یوم الله بود. آن روز، روز قیام دوباره مختار در کالبد انقلاب اسلامی بود و طنین پر صلابت لبیک یا خامنه‌ای ما برای همیشه در تاریخ ماند.
 
به قلم / خراسانی
لینک کوتاه : https://12000shahid.ir/q/s241609
تمام حقوق این سایت متعلق به ستاد کنگره ملی بزرگداشت 12000 شهید آذربایجان غربی می باشد