تصاویر جبهه و جنگ
چاپ

شناسه : 241606 گروه : |اخبار کنگره| |اخبار فضای مجازی| | منتشر شده در تاریخ: 1397/10/09 13:58

ملت ایران در 9 دی با بصیرت و تبعیت از رهبری وارد میدان شدند
عزت الله ضرغامی:
ملت ایران در 9 دی با بصیرت و تبعیت از رهبری وارد میدان شدند
عزت الله ضرغامی گفت: در این حماسه عظیم، ملت ایران با 2 عنصر بصیرت و تبعیت از رهبری وارد میدان شدند و حمایت خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی در کنار ابراز انزجار از فتنه گران را اعلام کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره ملی بزرگداشت 12هزار شهید آذربایجان غربی: عزت الله ضرغامی صبح امروز در مراسم سالروز حماسه 9 دی در مصلای امام خمینی (ره) ارومیه با اشاره به اینکه ایران همیشه در همه صحنه ها پیروز بوده و خواهد بود، گفت: آمریکا و ایادی آن در برهه های مختلف در داخل و خارج سعی کرده اند در مقابل خواست ملت ایران بایستند ولی همواره ما پیروز بوده ایم و در آینده نیز این روند ادامه می یابد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران متعلق به تک تک مردم است، افزود: ملت همیشه در صحنه ایران در برهه های مختلف این تعلق را ثابت کرده اند و با وجود مشکلات اقتصادی، بیکاری و تورم همواره پشت نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند. با وجود هزینه های میلیاردی دشمنان برای تبلیغات علیه کشورمان و راه اندازی شبکه های تلویزیونی نظیر ایران اینترنشنال برای اثرگذاری در نظرهای مردم، ملت ایران در برهه های مختلف برای دفاع از کشور خودشان جمع می شوند و از نظام مقدس جمهوری اسلامی حمایت می کنند.
وی اضافه کرد: حماسه 9 دی، پس از انقلاب شکوهمند اسلامی و تسخیر لانه جاسوسی در 13 آبان 1358، سومین انقلاب اتفاق افتاده در ایران است که با بصیرت و هوشیاری مردم به وقوع پیوست. در این حماسه عظیم، ملت ایران با 2 عنصر بصیرت و تبعیت از رهبری وارد میدان شدند و حمایت خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی در کنار ابراز انزجار از فتنه گران را اعلام کردند.
وی با ارائه اطلاعاتی در خصوص روزهای نخست پس از انتخابات سال 1388 در ایران ادامه داد: در آن دوران که با توجه به حضور پرشور و 40 میلیونی مردم ایران در انتخابات، معادلات جهانی به نفع کشورمان رقم می خورد، فتنه ای توسط ایادی استکبار شکل گرفت.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه جمعیت اهانت کننده به محضر اباعبدالله الحسین (ع) در عصر عاشورای سال 1388 کمتر از 100 نفر بودند و ملت ایران با آنان هیچ قرابتی نداشتند، گفت: آن اجتماع در روز 25 خرداد سال 1388 که برای اعتراض به نتیجه انتخابات در تهران گرد هم آمده بودند، پس از نمازجمعه رهبر معظم انقلاب در روز 29 خرداد از فتنه گران جدا شدند و در روز نهم دی همان سال نیز همگام با دیگر مردم انزجار خود را از هر فتنه ای علیه کشور نشان دادند.
وی با تاکید بر اینکه بسیاری از جوامع از این گونه فتنه ها نمی توانند با سربلندی بیرون بیایند، افزود: با وجود اینکه در سال 1388 گرد و غبار فتنه در کشور شکل گرفت و برخی خواص نیز با آن همراهی کردند یا ساکت ماندند، مردم ایران اسلامی با حضور پرشور خود در راهپیمایی 9 دی پاسخ دندان شکن به فتنه انگیزان دادند.
لینک کوتاه : https://12000shahid.ir/q/s241606
تمام حقوق این سایت متعلق به ستاد کنگره ملی بزرگداشت 12000 شهید آذربایجان غربی می باشد