تصاویر جبهه و جنگ
چاپ

شناسه : 241552 گروه : |اخبار کنگره| |اخبار فضای مجازی| | منتشر شده در تاریخ: 1397/09/07 12:2

تفکر بسیجی است که دنیا را به زانو در آورده است.
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص):
تفکر بسیجی است که دنیا را به زانو در آورده است.
سردار یزدی، فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران در جمع بسیجیان سازمان ثبت اسناد کشور گفت: زمانیکه شهید حججی اسیر شد کمترین چیزی که به ذهن این جوان می‌آید این است که به شهادت برسد. این تفاوت تفکر بسیجی ما با آنهاست. این تفکر است که دنیا را به زانو درآورده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره ملی بزرگداشت 12هزار شهید آذربایجان غربی: سردار یزدی، فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) تهران بزرگ در جمع بسیجیان سازمان ثبت اسناد کشور با اشاره به آیه 13 سوره احزاب، گفت: وقتی از هفته بسیج و بسیجیان صحبت می‌شود قاعدتا به ذهن سریعاً ایثارگری، از خودگذشتگی، اخلاق خوب، مردم داری متبادر می‌شود و از طرف دیگر دوران دفاع مقدس متبادر می‌شود که بسیجیان و مردم از کشورمان دفاع می‌کردند.

وی ادامه داد: در هر کشوری وقتی جنگی اتفاق می‌افتد و تجاوزی صورت می‌گیرد عده‌ای از مردم از کشورشان دفاع می‌کنند؛ آنچه امروز بسیجیان ما را به نسبت سایرین متفاوت کرده در نوع تفکرشان است. امام خمینی (ره) بر اساس آموزه‌های دین شجره طیبه‌ای را بنا کردند که آن شجره به درخت تنومندی تبدیل شده و توانسته کشور ما را پایدار کند.

سردار با اشاره به شهادت شهید محسن حججی گفت: مانیکه شهید حججی اسیر می‌شود کمترین چیزی که به ذهن این جوان می‌آید این است که به شهادت برسد. این جوان آن‌ها را در حسرت قطره اشکی می‌گذارد. این تفاوت تفکر بسیجی ما با آنهاست. این تفکر است که دنیا را به زانو درآورده است.

سردار یزدی با بیان اینکه از سال گذشته و همزمان با زلزله کرمانشاه بسیجیان برای خدمات رسانی به مردم زلزله‌زده به کرمانشاه اعزام شدند، افزود: پس از گذشت یکسال افرادی را داریم که هنوز به خانه خود برنگشتند و در حال ساخت واحدهای مسکونی برای مردم هستند.

فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) در پایان گفت: گر تفکر بسیجی در جوانان ما ریشه بدواند و مستحکم شود کشور به قلل رشد و بالندگی می‌رسد؛ تکنولوژی هسته‌ای ما مرهون بسیجی‌ها است، ما امروز شهدای زنده‌ای در سیستم هسته‌ای خود داریم که با توجه به تفکر بسیجی توانسته‌اند کشور را به این مرحله برسانند.

لینک کوتاه : https://12000shahid.ir/q/s241552
تمام حقوق این سایت متعلق به ستاد کنگره ملی بزرگداشت 12000 شهید آذربایجان غربی می باشد