تصاویر جبهه و جنگ
چاپ

شناسه : 231513 گروه : |اخبار کنگره| |اخبار فضای مجازی| | منتشر شده در تاریخ: 1397/07/24 13:1

بنا بر تاکید رهبر فرزانه انقلاب اسلامی صورت گرفت؛
بنا بر تاکید رهبر فرزانه انقلاب اسلامی صورت گرفت؛
دستورالعمل ستاد مرکزی راهیان نور کشور جهت حمایت از حماسه اربعین حسینی

به گزارش راهیان نور، بر اساس تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر هماهنگی حداکثری سازمان ها و دستگاه ها در حماسه حسینی و همچنین تردد حداکثری زائرین حسینی یادمان های دفاع مقدس و مسیرهای مواصلاتی با آن، ستاد مرکزی راهیان نور کشور طی دستورالعملی به قرارگاه های تابعه، سازمان ها و دستگاه های فعال در راهیان نور، حمایت و پشتیبانی خود را از این حماسه عظیم اعلام نمود.

سردار سرتیپ دکتر بهمن کارگر رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور در این دستورالعمل ضمن اشاره به اهمیت حماسه اربعین حسینی، ابراز امیدواری کرده است که قرارگاه های راهیان نور کماکان به نقش موثر خود با بهره گیری از توانمندی و ظرفیت های موجود با ارائه تسهیلات و خدمات به زائرین عزیز اقدامات لازم را به عمل آورند.

محدوده جغرافیایی این ابلاغیه، استان های کرمانشاه، ایلام و خوزستان به ویژه یادمان های شلمچه، چزابه، دهلاویه، قلاویزان(نقطه ایثار)، مرصاد و مسیرهای مواصلاتی اعلام شده است.

لازم به ذکر است که طی سنوات قبل، امکانات راهیان نور از جمله اسکان، پذیرایی و ارائه خدمات متنوع فرهنگی، تبلیغی و خدماتی اردوگاه ها و یادمان های هشت سال دفاع مقدس در اختیار زائرین اربعین حسینی علیه السلام قرار گرفته بود. 

لینک کوتاه : https://12000shahid.ir/q/s231513
تمام حقوق این سایت متعلق به ستاد کنگره ملی بزرگداشت 12000 شهید آذربایجان غربی می باشد