تصاویر جبهه و جنگ
چاپ

شناسه : 231473 گروه : |اخبار کنگره| |اخبار فضای مجازی| | منتشر شده در تاریخ: 1397/06/22 9:39

محرم الحرام جزء ماه‌های پرفضیلت الهی بوده که باید به خوبی از آن بهره ببریم
فرمانده سپاه سلماس:
محرم الحرام جزء ماه‌های پرفضیلت الهی بوده که باید به خوبی از آن بهره ببریم
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سلماس گفت: محرم الحرام جزء ماه‌های پرفضیلت الهی بوده که باید به خوبی از آن بهره ببریم و مردم با حفظ اتحاد و همدلی برای دفاع از این انقلاب تلاش خواهند کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره ملی بزرگداشت 12 هزار شهید آذربایجان غربی؛ رزمایش سپاهیان حضرت محمدرسول‌الله 2 به مدت دو روز از تاریخ 22 و 23 شهریور در سطح کشوربا حضور اقشار مختلف مردم در قالب بسیجیان گردان بیت المقدس، با هدف احیا و زنده کردن حماسه برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سلماس افزود: محور اول رزمایش با اقدامات اولیه به صورت شهرستانی با برگزاری راهپیمایی از مقابل سپاه سلماس تا مزار شهدای گمنام انجام می‌گیرد و محور دوم این رزمایش با اجتماع چهل هزار نفری بسیجیان در مرکز استان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه‌های دیگر این رزمایش گفت: انجام ویزیت رایگان و تعداد 16 گروه جهادی در سطح شهرستان جهت ارائه خدمات در حاشیه شهر و مناطق محروم وهمچنین اهدای بسته‌های محرومیت زدایی، توزیع لوازم التحریر، بسته‌های غذایی در بین خانواده‌های نیازمند از برنامه های اجرایی در این رزمایش است.

لینک کوتاه : https://12000shahid.ir/q/s231473
تمام حقوق این سایت متعلق به ستاد کنگره ملی بزرگداشت 12000 شهید آذربایجان غربی می باشد