تصاویر جبهه و جنگ
چاپ

شناسه : 231471 گروه : |اخبار کنگره| |اخبار فضای مجازی| | منتشر شده در تاریخ: 1397/06/21 11:13

رهنمودهای اقتصادی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سال 1397
رهنمودهای اقتصادی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سال 1397
کتاب «ایران ساخت» حمایت از کالا‌های ایرانی؛ ضرورت‌ها و موانع در بیان رهبر معظّم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) منتشر شد.

در آستانه‎ی شروع سال تحصیلی، کتاب «ایران ساخت» درباره‌ی حمایت از کالا‌های ایرانی در بیان رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) توسط انتشارات انقلاب اسلامی منتشر و روانه بازار شد.

در سال ۱۳۹۲، کتاب «جهاد اقتصادی»، در سال ۱۳۹۵، کتاب «اقدام و عمل» که در آن به طور مبسوط و مفصل به بحث «اقتصاد مقاومتی» پرداخته شده و در سال ۱۳۹۶ کتابی با عنوان «شعار سال ۱۳۹۶» تقدیم علاقمندان به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی شده است که در آن، سه موضوع اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مورد بررسی قرار گرفته است. با انتخاب شعار «حمایت از کالای ایرانی» برای سال ۱۳۹۷ از سوی رهبر انقلاب، بخش تولید ملی کتاب شعار سال، که تحقیقی جامع در بیانات معظم‌له در موضوع «حمایت از کالای ایرانی» است به صورت مجزّا در قالب کتاب «ساخت ایران» تقدیم مخاطبان گرانقدر می‌شود.

فصل اول این کتاب به برخی کلیات اختصاص یافته است و در فصل دوم آن با ثمرات تقویت تولید ملی آشنا می‌شویم. فصل سوم به ظرفیت‌های کشور برای رونق تولید ملی و فصل چهارم به الزامات رونق تولید ملی اختصاص دارد. فصل آخر کتاب درباره‌ی وظایف و مسئولیت‌های مردم و نهاد‌های حکومتی بحث می‌کند. بیانات مرتبط با موضوع شعار سال ۹۷ که در 2 ماه ابتدایی این سال، ایراد شده است نیز در ابتدای کتاب آورده شده است.

 

 

لینک کوتاه : https://12000shahid.ir/q/s231471
تمام حقوق این سایت متعلق به ستاد کنگره ملی بزرگداشت 12000 شهید آذربایجان غربی می باشد