تصاویر جبهه و جنگ
چاپ

شناسه : 231461 گروه : |اخبار کنگره| |اخبار فضای مجازی| | منتشر شده در تاریخ: 1397/05/24 10:3

۶ یادمان دفاع مقدس در استان آذربایجان غربی وجود دارد
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان غربی:
۶ یادمان دفاع مقدس در استان آذربایجان غربی وجود دارد
سرهنگ «جلیل وحیدی»مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان غربی، گفت: ۶ یادمان دفاع مقدس در سطح استان آذربایجان غربی وجود دارد که ۶ نهاد در استان به‌عنوان معین هرکدام از این یادمان‌ها انتخاب شده‌اند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره ملی بزرگداشت 12 هزار شهید آذربایجان غربی؛ سرهنگ «جلیل وحیدی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان آذربایجان غربی در دیدار با حجت‌الاسلام «ناصر خدایاری» مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، با اشاره به گرامی‌داشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: ویژه‌برنامه‌هایی با موضوع چهار دهه ادبیات دفاع مقدس، چهار دهه شعر دفاع مقدس، چهار دهه تئاتر و سینمای دفاع مقدس و چهار دهه موسیقی دفاع مقدس، در هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.
 
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان آذربایجان غربی در پایان گفت: تعداد ۱۲ تشکل مردم‌نهاد فعال در حوزه جهاد، ایثار و مقاومت در سطح استان وجود دارد که بر اساس جلسه‌ای که با دستگاه‌های صادرکننده مجوز داشتیم، خواستار افزایش این تشکل‌ها در سطح استان به ۴۰ تشکل هستیم. با عنایت به برگزاری دوره آشنایی با علوم و معارف دفاع مقدس برای کارکنان دولت، آماده برگزاری این دوره برای کارکنان اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هستیم.
 
لینک کوتاه : https://12000shahid.ir/q/s231461
تمام حقوق این سایت متعلق به ستاد کنگره ملی بزرگداشت 12000 شهید آذربایجان غربی می باشد