تصاویر جبهه و جنگ
چاپ

شناسه : 231449 گروه : |اخبار کنگره| |اخبار فضای مجازی| | منتشر شده در تاریخ: 1397/05/20 8:17

افزایش ۵ برابری درگیری‌ها در شرارت‌های مرزی
فرمانده مرزبانی ناجا:
افزایش ۵ برابری درگیری‌ها در شرارت‌های مرزی
سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا گفت: درگیری ها در شرارت های مرزی ۵ برابر افزایش یافته است و در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد از مرزهای کشور، توسط مرزبانان غیور و سلحشور مرزبانی ناجا با قدرت و قوت مدیریت می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کنگره ملی بزرگداشت 12 هزارشهید آذربایجان غربی؛ سردار قاسم رضایی در حاشیه دیدار با فرمانده ژاندارمری ترکیه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به افزایش ۵ برابری درگیری‌های مرزی نسبت به سال ۹۶ گفت: قاچاق و شرارت‌های ایجاد شده در مرزها سبب شده درگیری‌ها به این میزان افزایش یابد.

وی ادامه داد: ایران اسلامی با ۱۵ کشور به میزان ۸ هزار و ۷۵۵ کیلومتر مرز مشترک دارد و تعاملی که بین مرزبانی و سایر ارگان‌های نیروهای مسلح در مرزها حاکم است بسیار خوب بوده و مرزهای کشورمان از امنیت خوبی برخوردار هستند.

فرمانده مرزبانی ناجا افزود: اقدامات بسیار خوبی در پایانه مرزی گمرک بازگان و پست کنترل‌های مرزی مرزبانی در این منطقه با همت همکاران عزیزمان صورت گرفته که بسیار جای قدردانی دارد و مرزبانان جمهوری اسلامی ایران به سبب آموزش‌های مهارتی، مدیریت هوشمندانه و اقدامات فنی جزو مقتدرین مرزبانان منطقه هستند.

لینک کوتاه : https://12000shahid.ir/q/s231449
تمام حقوق این سایت متعلق به ستاد کنگره ملی بزرگداشت 12000 شهید آذربایجان غربی می باشد